Tel 504-813-534 lub Dokonaj Internetowej RezerwacjiRezerwacja Internetowa

Księga gości

Zachęcamy wszystkich naszych Gości do napisania opinii oraz przesłania zdjęć z pobytu w naszym pensjonacie. Można je przesyłać na naszą skrzynkę e-mail: kontakt@wulpink.pl. Wszystkie zamieścimy na naszej stronie internetowej.

17 komentarzy

 1. świetne miejsce na Mazurach, pensjonat godny polecenia dla rodzin z dziećmi oraz miłośników ciszy i spokoju, niedaleko stąd do stoku narciarskiego kartasiówka, polecam wszystkim

 2. Noclegi w WULPINKU, to bajka! Piękne, zadbane i czyste pokoje, wspaniała domowa atmosfera;) Polecam każdemu kto zawita w te rejony 😉 PS: Widzimy się za rok 😉

 3. Serdecznie polecamy Hotelik Wulpink dla wszystkich przyszłych nowożeńców! W tym roku mieliśmy tu nasze wesele i było cudownie! Gdybyśmy jeszcze raz mieli wybierać miejsce na ten wyjątkowy dla nas dzień, z całą pewnością byłby to Wulpink 🙂 Sala piękna, miła obsługa i przede wszystkim przemili właściciele! Po weselu spędziliśmy w tym miejscu jeszcze parę dni z naszą rodziną i czuliśmy się jak w domu. Miło wspominamy i pozdrawiamy!

 4. Chcielibyśmy bardzo podziękować za miejsce, w którym odbyło się wesele naszych marzeń. Począwszy od przepysznego jedzenia, pod którym uginały się stoły, obsługi, na którą zawsze można było liczyć w trakcie trwania imprezy, skończywszy na porządku w pokojach oraz wygodnych, chwalonych przez gości łóżkach. Niektórzy przedłużyli nieplanowanie pobyt ze względu na malownicze miejsce. Przez kolejny tydzień po zakończeniu wesela dostawaliśmy telefony od gości, którzy byli zauroczeni miejscem, salą, jedzeniem oraz obsługą.
  Właściciele pełni entuzjazmu, zrozumienia, sympatyczni, uśmiechnięci i gotowi do spełnienia marzeń nawet najbardziej wymagającej pary.
  DZIĘKUJEMY z całego serca!
  Klaudia i Michał

 5. Serdecznie dziękuję za wspaniałe przygotowanie przyjęcia z okazji 60-tych urodzin mojego męża.
  Mąż, goście, a tym samym również i ja jesteśmy bardzo zadowoleni.
  Wspaniała obsługa, atmosfera wnętrza, sprawna obsługa – wszystko to sprawiło, ze to spotkanie będzie dla nas niezapomnianym przeżyciem.
  Pisząc te słowa mamy nadzieję, że zachęcą one kolejnych Klientów do złożenia wizyty w Państwa Pensjonacie w Majdach i skorzystania z profesjonalnych usług świadczonych przez Kierownictwo i Personel Hoteliku WULPINK.
  Jeszcze raz serdecznie dziękuję. Życzę zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

  Dziękujemy
  Ewa i Ireneusz Brodoscy
  19.11.2016

 6. Urokliwe miejsce, położone nad jeziorem. Przepyszne jedzenie, profesjonalna obsługa i wygodne miejsca noclegowe. Pensjonat godny polecenia.

Leave a Reply

rolex repliki zegarkow